• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Zümrüt Evler Ekomini Market

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
703 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim ÇOBAN
  • ADRES: ZÜMRÜT MAHALLE 2071 SOKAK NO:2 PAMUKKALE/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (507) 227 6861
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 02:00

FİRMA HAKKINDA

2012 yılının başından itibaren faaliyetlerine başlayan Ekomini, her geçen gün daha da büyüyen perakende sektöründe, yoğun rekabetten etkilenen geleneksel kanal girişimcilerine eşsiz bir yatırım fırsatı sunarken; müşterilerine de hızlı ve markalı ürün alış-verişinin keyfini yaşatmaktadır.Gıda, atıştırmalık, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, gazlı-gazsız tüm içicek çeşitleri, alkollü içecek çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ile hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Yüksek müşteri memnuniyeti için işletmecilerine duyduğu güven ve bu güvenden aldığı güçle ,Türkiye perakende sektöründe benzersiz bir iş modeli geliştiren Ekomini, hedefleri çerçevesinde sektörde en fazla mağaza sayısına sahip olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Tüm tüketicilere hitap eden, alışveriş noktalarımızla gece geç saatlere kadar çalışmaktayız.
Temiz istenilen ürün çeşitlerinin bulunduğu farklı fırsatlar sunan alışveriş mekanlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz.
Gıda ürünlerinden (atıştırmalık, içecek, et, süt ve kahvaltılık, sütlü tatlı dondurma) temizlik ve kişisel bakım ürünlerine kadar ekonomik ürünlerimiz bulunmaktadır.
Marketimiz; siz değerli tüketicilerimizin günlük her türlü ihtiyacına cevap verecek ürün çeşitliliğine sahip olmakla birlikte, zaman diliminde rahatça hareket etmenize olanak sağlamak amacıyla 7/24 çalışma saatleri ile hizmet vermektedir.
Farklı yer ve konumda bulunan alış veriş noktalarımız ile günün istediğiniz saatinde sizlere hizmet verebilmek için marketimiz açık bulunmaktadır.
Marketimizde bulunan tüm ürün çeşitleri ve grupları tamamen kaliteli ve insan sağlığı açısından uygun koşullarda üretilmiş ürünlerden seçilmekte ve 7/24 saat çalışma anlayışı ile siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.
Ürün gruplarımızın çeşitliliği ve farklılığı ile ön plana çıkan 7/24 saat açık marketimizde; atıştırmalık ürünlerden olmak üzere, içecek, et, süt, kahvaltılık, sütlü tatlılar ve dondurmalar ile hijyenik malzemeler olan temizlik ve kişisel bakım ürünlerine kadar tamamen tüketici ekonomisini baz alan bir fiyat politikası benimsemiş bulunmaktayız.
Denizli’nin konum olarak ve lokasyon olarak farklı bölgelerinde birçok marketimiz bulunması, tüm tüketicilerin alışverişi günün istediği saatinde yapmasına olanak sağlamakta ve “Acaba Açık Mı?” düşüncesini ortadan kaldırmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım