• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Yaşam Yapı Tesisat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
338 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orhan GÜNYILMAZ
  • ADRES: MERKEZEFENDİ/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (535) 633 5940
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Mekânlarınızdaki Tesisatta Yaşam Kalitesi Olsun
25 yıllık firmamız günün şartlarına uygun tesisat ve bakım işlerinde 7/24 hizmetinizdedir.
Yaşanabilir yapılarda mekanik tesisatın baş aktörlerinden biri de kuşkusuz sıhhi tesisattır. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkartılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir bu boru tesisatını yapana da sıhhi tesisatçı denir. Sıhhi tesisatçılık insan sağlığının korunmasıyla doğrudan ilgilidir. Yaşam yapı tesisat da Denizli halkının sağlının korunmasında büyük hizmet vermektedir. Aynı zaman da uygun fiyata tadilat işlerini yapmaktadır. Su kaçağı, sıhhi tesisat, tadilat( banyo, mutfak, salon), kanalizasyon, elektrikli aydınlatma gibi her türlü iş yapılmaktadır. Su ve çeşme ile alakalı bütün işlemler yapılmaktadır.
Sıhhi tesisat, insan sağlığının korunmasıyla doğrudan ilgilidir. Şehirleşme ve modern hayat, ihtiyaçlarla birlikte tesisat ve tesisatçılığın önemini artırdı. Yaşam kalitesi bina içerisindeki su tesisatı, atık su sistemleri, elektrik tesisatı vb. birçok mekanik işle bir bütündür.
Sıhhi tesisat, binada kullanılan ürünlerin uzun ömürlü olması, bakım ve tamirat gereksinimini azaltır ve yaşam konforuna destek verir.
Sıhhi tesisat devrelerinde, temiz suyu kullanım noktalarına ulaştırmanın yanı sıra kullanılmış olan atık suyunda uzaklaştırılması önem arz etmektedir. Bu atık suyun sistemden uzaklaştırılmasında doğru bağlantının sağlanması, temiz su ile karışmaması insan sağlığı açısından önemli bir noktadır. Sağlıklı bir yaşam için Yaşam Yapı Tesisat Denizli’de hizmetinizde.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

denizli web tasarım