• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Soymaç Klima

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
559 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan SOYMAÇ
  • ADRES: Sırakapılar Mahallesi Merkezefendi Caddesi No:39 MERKEZEFENDİ/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (258) 261 6707
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Klimalar, kullanımda sağladığı rahat ve konforun yanı sıra oldukça hassas cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenli olarak bakımlarının yapılması gereken bu cihazların yılda en az iki kez bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde klimaların tam kapasite ile çalışması mümkün olmaz. Klima hakkında bilgiler edinmeniz sayesinde cihazınızı daha uygun koşullarla kullanabilmeniz daha uzun süre kullanmanız anlamına geleceği gibi enerji tasarrufu sağlayabilmeniz açısından da çok önemlidir.
Klimanızın kapasitesi ile kullanacağınız ortamın uyumlu olması dilediğiniz konforu yakalayabilmeniz bakımından önemlidir. Bu konforu Soymaç Klima olarak sizlere sunmaktayız.
Soymaç Klima size şu hizmetleri sunmaktadır; hava perdesi, soğuk oda, havadan suya ısı pompası, split klimalar, enerji tasarruflu klimalar, beyaz eşya tamiri, vrv klima, havalandırma sistemleri, yangın tesisatı, mekanik tesisat, klima boru tesisatı, salon tipi klima, kaset klima, endüstriyel mutfak.

Klimalarınızın toz tutucu filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi de çok önemlidir. Aksi takdirde bu filtrelerde biriken tozlar nedeniyle hem daha fazla enerji harcamanız gerekecek hem de burada biriken tozlar içerisinde yer alan bakteriler de özellikle solunum yolu hastalıklarına neden olacaktır. Klima bakımı yaptırmak istediğinizde ilk tercihiniz Soymaç Klima. Size kaliteli ve 7/24 hizmet veren bu firma sadece Denizli’yi değil ege bölgesinin çoğu kısmını klimaları ile serinletmektedir.
Yaz aylarında, özellikle sıcak ve rutubetli günlerde uyku uyumak neredeyse imkânsızdır. Ancak yine de daha rahat bir uyku için alabileceğiniz bazı önlemler var. Klima da bunlardan biri. Hatta genel kanının aksine, dikkatli kullanılan klimalar hastalıklara yol açmıyor ve konfor düzeyini önemli ölçüde artırıyor. Uygun fiyata ve kaliteli klima arıyorsanız adres Soymaç Klima.
Soymaç Klima havadan suya ısı pompalarıyla, evlerde konfor ve tasarrufu aynı anda sağlıyor.

Soymaç klima ısı pompaları kışın ısıtma yazın da soğutma amacıyla kullanılabiliyor. Üstelik kullanım sıcak suyu da üretiyor.
Evin pek çok bölümüne monte edilebilecek boyutlara ve şık bir tasarıma sahip iç ünite kolayca kurulabiliyor. Baca, havalandırma veya yakıt tankı için ilave bir uygulamaya ihtiyaç duymayan Soymaç ısı pompaları uzun borulama mesafesi avantajı ile dış ünitenin istenen yere kurulumuna imkân da tanıyor.

Soymaç Klimanın verdiği hizmetler içerisine “ısıtma ve soğutma sistemleri” de dahildir. Isıtma sistemleri, kullanım mekânlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama çevreye olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım