• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Pamukkale Branda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
813 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nadir Yadık
  • ADRES: Başaranlar opet üstü hacılar camii altı 505 sokak no:9/B MERKEZEFENDİ/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (542) 263 3931
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Sayın müşterilerimiz, PAMUKKALE BRANDA olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğnuz ölçülerle istediğiniz çadır, branda ve tente modalini tasarlıyoruz. Saglam, kalite ve Türkiye standartların üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetini sunmaktayız. PAMUKKALE BRANDA, sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Türkiye’de branda denilince akla gelen ilk firma olan Pamukkale Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir. Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi dogrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimize teşekkür ederiz. Çadır-Branda-Tente lideri ile tanışın…
Peki Pamukkale Branda diğerlerinden neden farklıdır? Çünkü her şeyden önce;
“ İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Bahane değil çözüm üretiyoruz. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz ürün ne olursa olsun, çalışma şartlarımız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.”
Hizmetlerimiz: Kasetli Tente, Zip Perde, Stor Perde, Körüklü Tente, Şemsiye, Çardak, Pencere Tentesi, Pergola, Çift açılır tente, Sabit Tente, Balkon Perdesi, Kamp Çadırı, Şantiye Çadırı, Karpuz Tente, Elektrik Motorlu Tente, Kış Bahçesi, Tinta Tente, Işıklı Pergola, Pazar Çadırı, Pazar Şemsiyesi.

Misyonumuz: Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarına ürün ve hizmetleri üretmek.
Vizyonumuz: Sektörde, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortakalarının birinci derecede tercih ettiği, branda sektöründe bir dünya şirketi olmak.
Değerlerimiz: Güvenirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Deneyim, Kalite bilinci, Sürekli gelişim inancı, İş ahlakına bağlılık, Müsteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.
Sektörel Çözüm Yaklaşımları: Degişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılıyabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Pamukkale Branda sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • çiğdem koyun 29 Ocak 2019 14:33 CEVAPLA

    pamukkale branda denizli de iyi bir firma adı altında yer adinmiş fakat bunun kıymetini kaybetmek üzere olan bir firmadır .yapılan hizmet karşılığı bedelini aldıktan sonra hiç bir şekilde yaptığı işin sorumluluğunu alamayacak kadar basit bir işletmedir .

denizli evden eve nakliyat