• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

HANDE UYĞUR AVUKATLIK BÜROSU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. 39 Gaziosmanpaşa , İstanbul
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı
2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi´´nden mezun olan Avukat Hande Uyğur mesleki çalışmalarına, 2011 yılından itibaren lisans ile eş zamanlı olarak çeşitli hukuk büroları ve özel şirketlerde Stajyer Avukat ve avukat olarak başlamıştır.

Avukat Hande Uyğur, 2018 yılı Ocak ayı itibari ile Gaziosmanpaşa da bulunan Hande Uyğur Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosunu kurmuştur. Avukat Hande Uyğur ´´Aile Hukuku, İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, ve Ceza Hukuku ´´ alanlarında etkin danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmaktadır.

Avukat Hande Uyğur’un  asıl uzmanlık Özel Hukuk alanında olması dolayısıyla müvekkillerine kalıcı bir çözüm sunabilmek adına arabulucuk yoluyla çözümlenmesi muhtemel olaylarda ve mahkeme süreçlerinde, her konuda gerekli hukuki hizmeti vermektedir.

Ayrıca Aynı şekilde şirketin sona erme, iflas ve tasfiye işlemlerinin yanı sıra, ortakların ceza sorumluluğunu gerektiren fiillere karşı ceza avukatı olarak da hizmet vermektedir.

EĞİTİM

2009 : Embassy English OXFORD  ( İngilizce Dil Eğitimi )
2011 – 2016 : Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi (1 yıl İngilizce Hazırlık )
2014 : Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü
2016 – 2017 : İstanbul Barosu Avukatlık Stajı
Yabancı Dil : İngilizce

Hizmet Tanımı
Meslek sürecimizde  ek olarak aldığımız  donanımlı eğitimler eşliğinde ve güven anlayışımız, profesyonel bakış açımız, kapsamlı belgelerimiz ile, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku gibi konularda tüm davalarınızda süreçleriniz titizlikle yürütülür.
İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat