• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Süleyman Özcan
  • ADRES: Cihangir Mah. Feride Sok. 24 Avcılar 34840, İstanbul
  • TELEFON: 0212 422 81 67
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı
Sizin ve sevdiklerinizin en sağlıklı, en hijyenik suyu içebilmesi için Hamidiye”yi ayağınıza getirdik. Suyun faydalarından yararlanmak isteyenler için doğallığın en doğru adresi… Son teknoloji tesisler, hijyenik koşullar ve sağlıklı şişelerde üretilerek dağıtılan, sağlıklı suyun lezzetini ancak Hamidiye Su´da bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve lezzetli su kaynağından içilir.

Hizmet Tanımı

Suyun kaynağından, şişelenene kadar kullanılan malzemelerin tamamı gıdaya uygun ve sertifikalı materyaller kullanılmıştır. Dağdan doğal olarak gelen su, depolarımıza girmeden önce tüm değerleri, tamamen otomasyon sistemi ile düzenli olarak test edilmektedir.

Üretimde kullanılan tüm makineler branşının en iyi ve kaliteli makineleridir. 0.33-0.5-1.5 lt..ürünler  Fransız yapımı SİDEL COMBİ 20 makinesi tarafından üretilmektedir. Türkiye de çok az üreticide bulunan bu makine, şişirmeden doluma kadar olan kısım monoblok olduğu için ve bu monoblok ortam hepafiltreli sistemlerle pozitif basınçlandırıldığı için, hijyen anlamında dünyanın en iyi makinesidir.
5-10 lt. ürünleri üreten makine ise İtalyan SMI markadır. Bu makinede de en son teknoloji kullanılarak hijyen sağlamıştır. Fabrikamızda ayrıca 19lt. PET (geri dönüşümsüz) ambalajda İtalyan SIAPI teknolojisi ile yapılmış makine den son hijyen kriterlerine uygun üretim yapılmaktadır.

İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat