• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Felixnonwovens

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Serdar SERTESER
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 26. Cad. No:9 Eskişehir /Turkey
  • TELEFON: 0 (222) 236 2363
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Felixnonwovens çesitli nonwoven ürünlerinin üreticisi ve tedarikçisidir. Felix, spunbond nonwoven, film, lamineli ürünler ve dolgulu granül ürünlerinin üretimini yapmaktadır.
Spunbond Nonwoven

%100 polypropylene spunbond nonwoven urunler , yuzey yogunlugu 10-150 gsm spunbond nonwoven olarak uretilmektedir.
Teknik tekstil ve dokusuz örgüsüz kumaş sektörü için son 20 sene içinde hızla gelişmiş ve yerine almıştır. Polyproplyene granül halinde hammadenin eritilerek ekstrüzyon yöntemi ile filamentlerin gerdirilmesi şeklinde üretilmektedir. Spunbond dokunmamış kumaş üretiminin doğası, polimerik granüllerin sürekli filamentler doğrudan dönüşüne ve daha sonra imal edilmekte olan dokumasız kumaşa dayanmaktadır

spunbond nonwoven ürünün temel nitelikleri aşağıdakileri içerir:

Spunbond nonwoven, spunbond kumaş ürünleri istege göre UV, ultraviyole koruma saglanarak güneşin yaymakta olduğu rasyona karşı dış ortamlarda kullanım ömrü uzatılabilir.

Detaylar için tıklayınız

PP Spunbond Nonwoven
Spunbond Nonwoven

Spunbond nonwoven , Polyproplyene spunbond production technology has rapidly developed and replaced in the last 20 years for the technical textile and non-woven fabric industry. Polyproplyene is produced in the form of granulation of the raw material by melt extrusion method and filaments. The nature of the production of spunbond nonwoven fabric is based on the direct rotation of the continuous filaments of the polymeric granules and the subsequent nonwoven fabric being manufactured.
Please Click here for more details

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat