• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
623 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sezai EGELİ
  • ADRES: Ankara asvaltı üzeri Atatürk Bulvarı No:4 Akhan Pamukkale/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (541) 505 2020
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip edip, Tente, Çadır ve Branda ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Proje başlangıcından ürünlerin teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.
Çadır ve branda gibi ürünler birçok malzemenin bir arada kullanılması ile üretilirler. Bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta dayanıklılıklarıdır. Çabuk zarar görmeyecek, deforme olmayacak ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunacak çadır ve branda ürünleri tercih edilmelidir. Egeli Branda olarak sizler için tasarladığımız çadır ve brandalar son derece memnun kalacağınız bir şekilde üretilmektedir.

Hemen hemen birçok alanda aktif şekilde kullanılan çadır ve brandalar için teminat sağlarken profesyonel markalar ile çalışmanız sizleri ekonomik zararlardan koruyacaktır. Özellikle endüstriyel çadırlar gibi büyük kurulumlar gerçekleştirilen ürünler için doğru adımlar atmanız gerekir.
Uzman tasarım ekibimizin müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikalarımızda uzman teknik ekip tarafından hayata geçirilmektedir.

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Firmamız sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş hizmet anlayışı, pazardaki taleplerin farkında olan firma yönetimiyle yerli ve yabancı piyasalarda sektörünün aranan ve seçkin markalarından biri haline gelmiştir.
Egeli Branda müşterilerimize tecrübe, kalite, geçerlilik, güvenirlik, sürekli ve zamanında hizmet unsurlarının sağlanması firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olmasının garantisi olmuştur.

Hizmetlerimiz; Kasetli tente, Balkon Perdesi, Çift Açılım Beşik Tente, Havuz Çadırı, Şeffaf Kaplama , Stor Perde, Tente, Transit Çadırı, Körüklü Tente, Şemsiye, Çardak, Pencere Tentesi, Çift Açılır Tente, Sabit Tente, Balkon Perdesi, Kamp Çadır, Şantiye Çadırı, Işıklı Pergola, Pazar Çadırı, Pazar Şemsiyesi, Stor Perde

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

denizli web tasarım