• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

DİYETİSYEN BURAK ALİFAKİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burak Alifaki
  • ADRES: Meşrutiyet Mah. Hacı Mahsur Sok. Nişantaşı Şişli , İstanbul
  • TELEFON: 0553 798 38 68
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Hafta İçi: 09:00 - 21:00 Cumartesi: 08:00 - 14:00 Pazar: Kapalı
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Diyetisyen ve beslenme bilimiyle tanışmam Kocaeli Üniversitesi Gıda Teknolojisi programıyla başladı. Bu bölümde hijyenik üretimden, besinlerin sağlık açısından içeriklerine, sağlıklı yemek pişirme tekniklerine kadar bir çok alanda eğitim gördüm.

Mezuniyetimle birlikte Türkiye’nin en büyük gıda üretim firmalarından olan Koska Helva’da üretim müdürü asistanlığı ve üretim sorumlusu olarak görev yaptım.

Koska’daki bu kariyerim sırasında dünyada ve ülkemizde yükselen obezite ve beslenmeye bağlı hastalıkların artışını görüp, beslenme bilimine ilgi duymaya araştırmaya başladım. Araştırdıkça yaşadığımız hastalıkların, yaşam kalitemizin, ruh halimiz ve enerjimizin beslenmemizle direkt ilgisi olduğunu fark ettim.

Bununla birlikte beslenme ve diyetetik bölümüne yöneldim ve 2011 yılında Haliç üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladım, 2012 yılında Erasmus öğrenci değişim programıyla Litvanya’da 3 ay gönüllü staj yaptım ve 2014 yılında bölümümden mezun olarak diyetisyen ünvanını aldım. Şuan Okan Üniversitesi’nde Master programıma devam etmekteyim.

2014 -2018 yılları arasında çeşitli bir çok kurumda diyetisyen olarak görev yaptım ve 2018 başı itibariyle de her ayrıntısıyla tek tek ilgilendiğim, severek ve özenerek kurduğum kendi ofisimde hizmeti vermeye başladım.
Sağlıklı bir yaşama başlamak, hedeflediğiniz kiloya ulaşmak, sağlık sorunlarınızı çözüp daha mutlu ve daha enerjik bir hayata merhaba demek istiyorsanız,benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat