• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Destek Patent

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
214 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emine ÜNLÜOĞLU
  • ADRES: Maslak Mah. Sanatkarlar Sokak Eclipse Maslak Business No:2 D / 20 Sarıyer/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 329 0000
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Destek Patent, 1983 yılında Sınai Haklar (marka, patent, tasarım) alanında hizmet vermek amacıyla iş dünyasının öncü ve güçlü ismi Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal YAMANKARADENİZ tarafından kurulmuştur.

2001 yılında Türkiye’de ilk kez Sınai Haklar konusunda ISO 9000 ve ardından ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgelerini alan Destek Patent, ülkemizde Sınai Haklar bilincinin yaygınlaştırılmasını görev edinmiş, Uluslararası Patent Birliği (UPB), LES Türkiye ve AIPPI Türkiye gibi öncü derneklerin kurucuları arasında yer almıştır.

Destek Patent, 2019 yılında Sınai Haklar bilincini ve patent okuryazarlığını artırmak, Türkiye’nin fikri sermayesinin artırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile “Fikrine Sahip Çık” kurumsal sosyal sorumluluk projesini başlatmış, lise ve üniversite öğrencilerine, KOBİ ve girişimcilere proje kapsamında eğitimler vermeye başlamıştır.

Ulusal liderliğini sürdürerek sunduğu yüksek değerler ile Sınai Haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek global pazarlarda müşterilerinin rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkan Destek Patent, 37 yılı aşan sektörel deneyimin getirdiği bilgi ve birikiminin gücüyle müşterilerine; hızlı, güvenilir, faydalı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Destek Patent’in sunduğu hizmetlerin temelini; Sınai Haklara konu olan marka, patent, tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturmaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle tescil ve koruma işlemleri yanında, araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, değerleme, sistem kurma ve geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım