• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Denizli Hello Puppy Veteriner Kliniği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
885 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Süleyman ÖZÜKIZIL
  • ADRES: Bahçelievler Mah. Bahçelievler Cad. no:5 Merkezefendi/ DENİZLİ ( Adalet Parkı Karşısı)
  • TELEFON: 0 (553) 909 0902
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00

FİRMA HAKKINDA

DENİZLİ HELLO PUPPY VETERİNER KLİNİĞİ
VETERİNER HEKİM Süleyman ÖZÜKIZIL 0553 909 09 02
Hello Puppy Veteriner Kliniği olarak minik dostlarımızın ve onların ailelerinin gerçekten güvenebileceği, her imkana ulaşabilecekleri, sıkıntılarına ve hastalıklarına en doğru ve uygun tedavi ve çözüm yolları sunabileceğimiz, kendilerini özel hissedebilecekleri bir aile ortamı sunmaktır.
Samsun 19 Mayıs Üniversitesinden mezun oldum.

GENEL HİZMETLERİMİZ

KORUYUCU HEKİMLİK
Hastalıklarla baş etmenin en kolay ve ucuz yolu, hastalığa yakalanmadan önce gerekli önlemlerin alınmasıdır. Bu alanda yapılan çalışmalara koruyucu hekimlik çalışmaları denilmektedir. Koruyucu hekimlik; Petinizdeki hastalığın nasıl başladığı ya da diğer hayvanları nasıl hasta ettiğine göre koruma mekanizması geliştirilerek, bilinen veya yeni yöntemlerle epidemiyoloji bilimi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Koruyucu hekimliğin temel enstrümanı olan epidemiyoloji; bir hastalık veya tehlikenin nedenlerinin, bağlantılı olduğu durumların etkilediği birey veya çevre koşullarının tanımlamasını, dağılımını, sıklığını inceleyen bilim dalıdır.
Koruyucu Hekimlik Uygulamaları, petinizin hastalığının diğer hayvanlara bulaşmasında veya toplumda hangi aşamada olursa olsun ilerlemesinin (progresyon) durdurulmasını amaçlar.
GENEL MUAYENE
Hello Puppy Veteriner Kliniği’nde hastalar özel bir ilgi ve dikkatli bir muayene ile karşılaşır. Öncelikle alınan Anemnez bilgilerinden sonra baştan başlamak üzere tüm vücut İnspeksiyonla taranır. Ardında ekstra lezyon ve anormallik görülen yerler Palpasyonla muayene edilir. Duruma göre Perküsyonla gerekli muayeneler yapılır. Akabinde de özel olarak sistemlerine göre muayene yapılır. Gerekli görülürse özel laboratuar muayeneleri istenir.
GENEL CERRAHİ
DAHİLİYE
Halk arasında iç hastalıkları olarak isimlendirilen dahiliye, geniş kapsamlı bir bilim dalı olması nedeniyle sağlık sorunu yaşayanlar için bir klavuz görevi üstlenmektedir.
Hayvanların sindirim sistemi, böbrek, kalp, akciğer, kan hastalıkları, kanserin dahili tanı ve tedavisi, romatizmal, hormonal ve allerjik hastalıklar, yaşlı hasta grubunun sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenir.
DOĞUM & JİNEKOLİJİ
Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı, evcil hayvanlarda dişi üreme organlarının fizyolojisinin ve ilgili hastalıkların (jinekolojik hastalıklar, jinekolojik onkoloji) bilimsel araştırmalarının, teşhis ve tedavilerininyapıldığı, ayrıca meme sağlığı ve hastalıkları konularının da akademik düzeyde araştırıldığı bilim alanını içermektedir.
Hello Puppy Veteriner Kliniği bünyesinde pet hayvanlarımızın özel muayeneleri yapılmaktadır. Doğumla ilgili karşılaşabilecekleri konularda bilgilendirilmektedir. Doğum öncesi ve doğum sonrası yakın takip programlarımızla petiniz artık daha güvende olacak.
ÖZEL CERRAHİ
Cerrahi, İlaçla ya da başka tedavi yöntemleriyle iyileştirilemeyen hastalıkların, yaralanmaların, vücuttaki yapı bozukluklarının ameliyatla onarılmasına ya da hastalıklı organı kesip çıkararak iyileştirilmesine dayanır. Tıbbın en eski dallarından biridir. Cerrahide bilgi ve becerinin bir arada bulunmasından dolayı hem bilim hem sanat olarak kabul edilir. Genellikle lokal anestezi veya genel anestezi altında uygulanmaktadır.
AŞI
Hayvanlar yaşam şekilleri göz önüne alındığında viral,bakteriyal yada paraziter hastalıklara oldukça açıklardır.Dostlarınızı bazı bulaşıcı viral ve bakteriyal hastalıklardan korumanın en kolay ve ucuz yolu onları düzenli olarak aşılatmanızdır.Özellikle viral hastalıkların spesifik bir tedavisi bulunmamaktadır ve ölüm oranı bu hastalıklara yakalandıktan sonra çok yüksektir.
ECZANE
CHECK UP
RÖNTGEN
HEMOGRAM
BİYOKİMYA
BESLENME VE DİYET PROGRAMLARI
KANATLI ve EGZOTİK HAYVANLAR
Denizlide tüm kanatlı ve egzotik hayvansever dostlarımız kanatlı ve egzotik hayvanlardan anlamayan Veteriner Kliniklerinden dolayı yakınmaktadırlar. Denizli’deki eksikleri tespit edip bu yolda hizmet vermeyi gaye edinen Hello Puppy Veteriner Kliniği bu anlamda da birçok mesafe katetmiş ve hayvanseverlerle Adalet Parkının sessiz sakin temiz havasındaki Kliniğinde buluşmuştur. Kanatlılarla alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntılarda 7/24 hiç çekinmeden arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Horozu ile meşhur şehrimizi kanatlı sektöründe daha ilerilere taşımak en büyük hedeflerimizden birisidir.
Özel Hizmetlerimiz : pet ambulans, pet kuaför, pet banyo, pet otel, pet gezinti, köpek eğitimi, pet masaj, pet shop
7/24 saat siz değerli hayvansever vatandaşlarımıza özenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.