• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Denizli Ayaz Temizlik | Denizli Temizlik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
698 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kadir TÜRLÜBEY
  • ADRES: Pelitlibağ Mh. 922 Sk. No:9 Pamukkale/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (541) 576 8333
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

KADİR TÜRLÜBEY AYAZ TEMİZLİK 0541 576 83 33 DENİZLİ

Ayaz Temizlik 2018 yılında uzman kadrosu ile birlikte Denizli halkına temizlik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonel ekibi ile size uygun fiyata kaliteli hizmet vermektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri siz değerli müşterilerimizin sağlığını tehdit etmeyecek şekilde kimyasaldan olabildiğince uzak ve kalitelidir. Şirketimiz ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, apart temizliği, okul temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik olmak üzere bir çok alanda Denizli halkına hizmet vermektedir. Eğer uygun fiyata, kaliteli hizmet almak istiyorsanız güvenilir insanlarla çalışmak istiyorsanız adres Denizli Ayaz Temizlik Şirketi.

Ev temizliği
İhtiyacınız olan her yerde; ev, daire ve villa temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Ev temizliği iş yerimiz gönderdiği ev temizlik personellerinin gerçekten bu işi yapıp yapamayacağına dikkat ederek, özenli, düzgün ve güvenilir personeller göndermektedir. Ev temizlik işini yapmak kadar eşyaların tekrar aynı şekilde düzenlenmesi de önemlidir. Ev temizliği yaparken cam çerçeveden zemine, koltuktan halıya, duvardan peteğe tüm ayrıntılar önemlidir.
Ofis temizliği
Ofis temizliği, şirket temizliği, işyeri genel temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Ofis temizlik iş yerleri, mesai sonrası ofis temizliğini, masa, sandalye, dolap ve raf temizliğini yürütmektedir. Ofis içi çalışmalarda özellikle mesai sırasında gürültü yapılmamaya özen gösterilmelidir. Ofis temizliğiyle beraber ofis dezenfektanı da mutlaka yapılmalıdır. Part-time ve full-time ofis temizliği ve ofis personelleri hakkında bilgi alınız.
Dış cephe temizliği
Her türlü gökdelen, plaza, cam ve dış yüzeylerinin temizliği yapılmaktadır. Dış cephe cam temizliği şirketi, cam silim işinde ustalaşmamışsa, camda çiziklere, dış cephelerde ise korozyona neden olabilir.
Fabrika temizliği
Üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde her tür kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik sistemleri de değişiklik gösterebilmektedir. Fabrika temizliği iş yerimiz, makine temizliği ve üretim hattı temizliğinde kimyasal uygunluğu açısından yüzeylerin durumuna ve kirliliğe göre hareket etmektedir.

Yangın temizliği, insanların başına gelebilecek en korkunç durumlardan biri ne yazık ki yangındır. Bu nedenle yangından zarar gören ev ve ofislerin temizlenmesi genellikle profesyonel olmayan kişiler için kabus haline gelmektedir. Ancak bu konuda özel eğitimlere tabii tuttuğumuz temizlik ekibimiz ve özenle seçtiğimiz temizlik ekipmanlarımız ile alanı is ve kurumdan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

denizli web tasarım