• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yıldırım Mah. Millet Cad. 74 K:2 D:4 Bayrampaşa , İstanbul
  • TELEFON: 02125082173
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı
Güzellik Salonumuzu 2019 Kasım ayında, sektörde hijyenik ve kaliteli hizmet verebilmek adına açmış bulunmaktayız.
Benzer salonlardan en önemli farkımız; hijyen, temizlik, eğitimli olan yetkin personelimiz, ürünlerimizin kalitesi, tek kullanımlık ürünler bulundurulması ve her kişinin yaptığı işte en iyi olma isteğidir.
Hizmet Tanımı
CİLT BAKIMI

Profesyonel cilt bakımımız; cildinizi derinlemesine temizleyecek, sıkılaştıracak, taze bir görünüm kazandıracak. Uygun ürünlerin kullanımıyla yapılan cilt bakımı; alkol, nikotin, stres, kötü hijyen şartları, sağlıksız beslenme, yetersiz uyku gibi faktörlerin ve olumsuz çevre koşullarının etkilerinden dolayı dengesini, nemini kaybeden cilt dokusunu onarır.

LAZER EPİLASYON

Pürüzsüz bir tenin hayalini kuranlara müjde! SPA SHR ile epilasyon daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve ağrısız yapılıyor. SPA SHR güzellik sektöründe devrim sayılabilecek yeni bir cihazdır. Kozmetik alanında yıllardır sürdürülen araştırma ve geliştirmelerin, ileri teknoloji ile birleştirilmesinin bir ürünüdür. Bu yeni teknoloji, yaklaşık 15 yıldır süre gelen epilasyon uygulamalarını yeni bir boyuta taşımıştır.

KALICI MAKYAJ

Makyaj kadın bakımının en önemli parçalarından birisi ve kadınların vazgeçemediği makyaj yapma uygun vakit yoksa büyük eziyetlerden birisi haline gelebiliyor. Makyaj yapılmadan dışarı çıkıldığında yaşanan stres, sinir ve rahatsızlık duygusu psikolojik olarak büyük etkiler göstereren bütün bir günü mahvedebiliyor. İşte kalıcı makyaj bu soruna çözüm için üretilmiş durumda ve vakti kısıtlı olanlar için büyük bir kurtarıcı durumunda.

LENF DRENAJ

Lenf Drenaj sistemi vücutta bağışıklık, savunma ve lenf sıvısının tamamının işlevlerini yerine getiren sistemdir.Uygulandığı bölgede cilt kalitesinde düzelme, çevresel olarak incelme, deri ve deri altında sıkılaşma olur. Lenf Drenajı, selülit uygulaması dışında çeşitli sebeplerle vücutta biriken ödemin dışarıya atılmasını sağlayarak bağışıklık sisteminin ve diğer bazı organ sistemlerinin çalışmasını düzenler, özellikle varis giderilmesinde de kullanılır.

G5 MASAJ

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.

MİCROBLADİNG

Microblading Kalıcı Makyaj Sanatında Dünyada kaş yapımında son nokta olağanüstü doğallıkta manuel bir yöntemdir. Pigmentlerin epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak yapılır.

Arama Terimleri: Depilasyon, Epilasyon, Akne Tedavisi, Kalıcı Makyaj, Striot Çatlak Tedavisi, Klasik Cilt Bakımı, İpek Kirpik, Lenf Drenaj, Dipliner, Kırışıklık Tedavisi, Leke Tedavisi, Lipliner, Eyeliner, Amerikan Cilt Bakımı, Microblading
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

denizli web tasarım