• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Çatı Merdiveni

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
244 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı merdivenleri geçtiğimiz yıl çok popüler hale gelmiştir ve birçok müşteri alüminyum çatı merdivenlerini tercih etmektedir. Üç bölmeli çatı merdiveni, ürün yelpazemizin en popüler fakro çatı merdivenidir. Kullanımı kolaydır ve bir el rayı ile birlikte gelir. Merdiven alüminyumdan yapıldığı için satın alabileceğiniz en hafif çatı merdivenidir. Kilitleme özellikleri ve el rayı ile bu arada kullanım ve çatı katınıza kolay erişim için mükemmel merdivendir. Çatı merdivenleri her biri hem ticari hem de ev içi uygulamalara uyacak benzersiz özellikler ve faydalar sunan, yüksek kaliteli, ağır hizmet tipi geri çekilebilir alüminyum çatı katı merdivenleri sunar.

Yalıtımlı kapak kutusu ile yüksek mukavemetli ağır hizmet tipi çatı merdiveni kullanımı çok kolay. Elektrikle çalışma ve yangına dayanıklı kapaklar ile birlikte mevcuttur. Hava koşullarına dayanıklı düz tavan kapağı ile de mevcuttur. Yüksek mukavemetli ağır hizmet tipi çatı merdiveni. Yenileme veya güçlendirme projeleri için idealdir ve küçük tavan açıklıkları için uygundur. Kullanımı ve kurulumu kolay. Küçük tavan açıklıkları için çatı katı merdiveni. Yalıtımlı bir kapak kutusu bulunmaktadır. Yangına dayanıklı kapaklar ile kullanılabilir. Çok küçük tavan boşluklarında kullanım için tasarlanmıştır ve konut uygulamaları için idealdir. Kullanımı ve kurulumu kolay.

Çatı merdivenleri 710 mm dikey boşluk ve 1050 mm yatay dikey menteşeli bir kapak gerektirmektedir. Bu merdiven standart UPVC kapaklarımızla veya kapak ölçmek için yapılanlar ile son derece iyi çalışır. Daha fazla tavsiye için lütfen bize Ulaşın düğmesini kullanın. Çatı merdivenleri sürekli değişen 3 parça katlama ve 2 parça ahşap merdiven seçeneği ile birlikte mini, elit çatı merdivenleri gibi dört farklı tipte alüminyum çatı merdiveni sağlar. Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım