• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
34 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Cihannuma Mah. Barbaros Blv. 49/D K:2 D:5 Beşiktaş , İstanbul
  • TELEFON: 0545 474 95 35
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Şirket Tanımı
Cansu Sarı Güzellik Merkezi, müşterilerine yüksek hizmet kalitesini, uygun fiyata, yeterlilik esaslarına bağlı ve eğitimli personelleri aracılığı ile sunmayı ilke edinmiş bir işletmedir.

Bu esasa uygun olarak en iyi kalitede ürün ve cihazlar kullanılarak, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda güzelliğinize güzellik katmanın keyfini yaşamak için sizi de Cansu Sarı Güzellik Merkezine davet ediyoruz.

Hizmet Tanımı

MİCROBLADİNG KIL TEKNİĞİ

Microblading uygulamamız sayesinde seyrek kaş problemleriniz ortadan kalkıyor.

KAŞ VİTAMİNİ

Çeşitli nedenlerden dolayı dökülmüş, seyrek ve uzamayan kaşlarınıza kesin çözümü size sunuyoruz.

KALICI MAKYAJ

Dudak renklendirme ( gençleştirme ) kaş kontür, eyeliner, dipliner ve saç similasyonu uzmanlık alanlarımızdandır.

BB GLOW KALICI FONDÖTEN

Kalıcı Fondöten uygulamamızın bu ismi almasının nedeni sizi fondötenden kurtarıp, cildinize pürüzsüzlük sağlayıp, lekelerinizi kapatarak, yüzünüze parlaklık ve canlılık kazandırdığı için halk dilinde bu ismi almıştır.

İPEK KİRPİK

Kullandığımız malzemeler saf ve gerçek ipek kirpiklerdir. Profesyonel uzmanlarımızın ve kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde kesinlikle gözünüze veya kirpiğinize hiçbir zararı olmaz.

KİRPİK LİFTİNG (PERMA)

Bu uygulama kendi kirpiğinize yapılır. İşlem yaklaşık 1 saat sürer. Kendi kirpiğinize hiçbir zararı yoktur aksine içeriğinde bulunan kürler sayesinde kirpiklerinizi güçlendirir, bakım yapar ve uzamayan kısa kalmış kirpiklerinizin de uzamasın sağlar.

PROTEZ TIRNAK

Günümüzde oldukça popüler bir uygulama olan protez tırnak işlemi bir çok tırnak problemi için en ideal çözüm yoludur. Bu işlemi merkezimizde profesyonel tırnak uzmanlarımız yapmaktadır.

KALICI OJE

Şuan ki çağımızda özellikle çalışan, vakti olmayan bayanlarımız için zaman kazandıran ve tam 4 hafta boyunca kullanabilecekleri bir uygulamadır.

MANİKÜR & PEDİKÜR

Merkezimizde tırnakla alakalı birçok işlem bulunmaktadır ve bunlardan en temel olanı manikür ve pedikürdür. Tırnak uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı uygulamalarımızı profesyonel cilt bakımı uzmanımız, sizin cilt sorunuza göre doğru bakım ve ürünlerle çalışarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Arama Terimleri: Kalıcı Makyaj, Microblading, Kaş Vitamini, Kaş Lifting, Kaş Dizayn, Lazer Epilasyon, Kaş Laminasyonu, Kalıcı Dipliner, Cilt Bakımı, Kaş Gürleştirme, Kaş Alımı ve Şekillendirme, BB Glow, Kalıcı Eyeliner, Dermapen, Mezoterapi
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım