• info@googlefirmarehberi.com
 • 0(212) 706 19 58

Buldan Perde Temizleme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
992 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ersan KUZPINAR
 • ADRES: BULDAN/DENİZLİ
 • TELEFON: Ödeme Yapmadı
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

ÖDEME YAPMADIĞI İÇİN REKLAMI KALDIRLMIŞTIR

SİZDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ

 • 0554 146 88 01 -554 146 88 02- 554 146 88 03
 • Numaralarımızı arayabilirsiniz

BULDAN PERDE TEMİZLİK VE BALKON PERDESİ ERSAN KUZPINAR
2015 yılından itibaren Buldan Perde Temizlik Buldan halkına ve Buldan çevresine profesyonel perde temizlik hizmeti sunmaktadır. Sadece perde temizlik hizmeti ile sınırlı kalmayıp, balkon perdesiyle ilgili de her türlü işlemi yapmaktadır. Birçok perde çeşidi vardır. Genel olarak perdeler
Yana açılan: Geleneksel perdeler. Sağa veya sola çekilerek açılır.
iki yana açılan: Kruvaze perdeler, Sağlı sollu çift perdeler, Tüller.
Yukarı aşağı açılan: Katlamalı perdeler, Jaluzi Perdeler, İp Çekmeli perdeler. Stor perdeler, Zebra perdeler.
Sağa sola dönerek ışık geçiren: Dikey Jaluziler.
Bu perdelerin hepsinin ayrı ayrı mekanizmaları ve çalışma teknikleri vardır. Bu mekanizmaların sökülüp takılmaları bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Onun için perdeler takıldıktan sonra yıkama zamanı geldiğinde söküm işlemlerinde ya sökme işlemini tecrübe edineceksiniz yada bu konuda ehil olan profesyonel birinden yardım alacaksınız.
Örneğin bir stor perdeniz var ve stor perde yıkama yapacaksınız ve kendiniz yıkamak istiyorsunuz. Stor perdeler kullanılan malzemeye göre ya yan kilitli olarak veya sabit olarak imal edilmektedir. Yani bazıları üzerindeki çıtadan ayrılırken bazıları üzerindeki çıtadan ayrılmadan sökülmesi ve yıkanması gerekir.
Zebra perde yıkaması stor perdelerin çıtalı sökülmesi gibi sökülerek yıkama işlemi yapılmaktadır. Çünkü zebra perdelerin bir ucu çıtaya sabitlidir.
Kruvaze perde yıkamak için ipli mekanizmaların sökülmesi sökülürken arka halkaların koparılmaması gereklidir. En az 10 kg lık makinelerde ve uygun sıcaklık uygun deterjan kullanılarak yıkanması gereklidir. Aksi halde perdelerde grileşme veya dalgalanma oluşmaktadır.
Katlamalı perde yıkama yapacaksanız perdelerin cırtlarından sökülerek ipliklerinin açılması ve çubukların çıkarılması gerekir.
Jaluzi yıkama ise çok daha farklı. Jaluziler tamamen farklı mekanizmalı yıkaması çok zor perdelerdir.
Anlaşılması gereken yukarıdaki bütün perdelerin ortak bir noktasının mekanizmalarının bilerek sökülmesi ve bilerek takılmasının gerekli olduğu ve kesinlikle deforme etmeyecek şekilde yıkanması, kırıştırılmaması, uygun kurutulmasıdır.
Perde yıkama işi genellikle yılda bir kez tekrarlanan bir olaydır. Yılda bir defa yapacağınız bu işi profesyonel bir destekle halletmeniz perdelerinizin uzun bir süre diri kalmasını sağlayacaktır.
Perde Yıkayan firmalardan destek almanız sizlere hem zamandan tasarruf sağlarken hem de kusursuz bir hizmet alımı sağlayacaktır. Buldan Perde temizlik perdelerinizi özenle ve hijyenle temizleyip, ütülü bir şekilde size teslim etmektedir. İtinayla temizlenir. Evden alınır, eve teslim edilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ersan KUZPINAR 10 Ağustos 2018 16:07 CEVAPLA

  Güzel firma

 • KEREM 2 Mart 2019 15:01 CEVAPLA

  SAHTEKARIN TEKİDİR SAKIN GÜVENMEYİNNNNNNNNN

denizli denizli psikolog

denizli web tasarım