• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
915 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail ÇÜNGÜR
  • ADRES: Cumhuriyet Mah. 1258 Sok. No:4/A PAMUKKALE/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (553) 880 2222
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ DENİZLİ

FİRMA HAKKINDA

DENİZLİ HALI YIKAMA İSMAİL ÇÜNGÜR 0553 880 22 22
DÖRT MEVSİM GÜVENİLİR HİZMET ZAMANINDA TESLİM
Halı Yıkama ustalık, deneyim ve kaliteli hizmet gerektiren bir sektördür. Halılarınız ev ya da iş yerinden teslim alınarak numaralandırılır. Tüketiciler bu konuda hassas davranıp seçici olmalıdırlar, aksi takdirde birçok aksiliklerle karşılaşarak kendilerine hiç bir şekilde muhatap bulamaz hale gelebilirler. Biz Belinay Halı Yıkama olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin arkasında duran kurumsal bir firmayız. Kışın halıları yıkamayı bırakın havalandırmak bile zor iştir ancak sağlıklı bir ortamda yaşamak içinde halılarımızın mutlaka belirli periyodlarla temizlenmeye veya yıkanmaya ihtiyacı vardır. Bırakın halınız ya da yatağınız olduğu yerde dursun ve Belinay Halı Yıkama’ nın profesyonel ekibi bunları siz hiç zahmete girmeden tertemiz yapsın.
Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.
Koltuk Yıkama
Değerli müşterilerimiz; kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz ya da doğal sebeplerden dolayı yangına su baskınlarına ve tadilat çalışması sonrası meydana gelen kirlilik sebepleri sizlerin gözünde büyük sorun olmaktan çıkmalıdır. Biz firma olarak koltuklarınız, çekyat, kanepe, yatak gibi devamlı kullanım aşamasında olan eşyalarınıza uygun makine ve ilaç garantimizle yerinde yıkıyoruz. Sizler için sadece bizlere ulaşmak kalıyor.
İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.
Denizli Belinay Halı Yıkama halı, koltuk, yorgan, battaniye, kilim, stor ve zebra perde temizliği konusunda dört mevsim siz Denizli halkının yardımcısı. Belinay Halı Yıkama temizlik hizmetini kapınıza kadar getiriyor. Evlere servis hizmeti ile eşyalarınızı zamanında kapınıza teslim ediyor. Titiz güvenilir bir halı yıkama firması arıyorsanız adres Denizli Belinay Halı Yıkama. Hizmetlerimiz sadece Denizli merkez ile sınırlı değildir. Tavas ve Kale çevresine de hizmet vermekteyiz. Halılarınızı kapınızdan alıp ilk günkü hali ile sizlere teslim ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat