• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

BALKAN TERCÜME KIZILAY | TÜM DİLLERDE NOTER YEMİNLİ TERCÜME HİZMETLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kızılay Mah. Şehit Adem Yavuz Sok. 18/5 Tümer Apt. Çankaya , Ankara
  • TELEFON: 03122769771
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

10 yıllık tercübenin ardından, 2 ortak tarafından 2017 Yılında Ankara´da kurulan BALKAN TERCÜME, elektronik imza ile tercüme işlemlerinin onaylanması, tüm dillerde tercüme kabiliyetini kazanması ve RUSYA, YUNANİSTAN, İSRAİL, DANİMARKA, VİETNAM, TAYLAND, BOSNA-HERSEK, SLOVENYA temsilciliklerinde akredite tercümanlarıyla çok kısa sürede çeviri sektörünün öncü firması konumuna gelmiştir.
Türkiye genelinde yirminin üzerinde Noterle anlaşması bulunan büromuz, yüzden fazla çeviri paydaşının çözüm ortağı konumundadır.
Binlerce yerli ve yabancı şirketlere yazılı / sözlü tercüme, refakat ve danışmanlık hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda döviz kazandırıcı teşviklerin de danışmanlığını yapmaktadır.
Türkiye´de yaşayan veya Türkiye´de evlenmek isteyen yabancıların resmi prosedür ve evrak işlemlerini takip ediyor, evlilik işlemlerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Türk Vatandaşlığına geçmek isteyen ve ülkemize yatırım yapan yabancıların yatırım danışmanlığı, ekspertiz işlemleri, tapu da tercümanlık ve daha bir çok işlemine refakat ederek işlemlerin hızlanmasına yardımcı oluyoruz.
İhtiyaç duyabileceğiniz (noter yeminli, konsolosluk/vilayet/ kaymakamlık onaylı) ticari, hukuki, teknik, vb. yazılı ve sözlü tercüme hizmetini, sahip olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda güvenli ve hızlı şekilde sağlayabiliriz.
İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli evden eve nakliyat