• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

Atasun Evden Eve Nakliyat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
400 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K.3 D.5 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • TELEFON: Ödeme Yapmadı
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Atasun Nakliyat ile İzmir’e Taşınmanın Tam Vakti
Taşımacılık, herhangi bir tarzda yüklerin güvenli, çabuk ve ekonomik bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan bir faaliyettir. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan taşımacılık biçimi karayolu taşımacılığıdır. Atasun Nakliyat, taşımacılık faaliyetlerini İzmir’de sürdürmektedir.
İyi Bir Nakliye Firması nasıl olmalıdır?
İyi bir nakliye firmasında bulunması gereken başlıca özellik güvenilir olmasıdır. İzmir güvenilir nakliye firması arayışında iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliye firmalarında aranılan özelliklerden bir diğeri, taşımacılık işleminin sigortalı olarak yapılmasıdır. Nakliye firması seçerken eşyalarınız için sigorta yapıp yapılmadığına dikkat edilmedir. İzmir sigortalı nakliye firması olan Atasun Nakliyat, sizlerin eşyalarını sigortalı olarak taşımaktadır.
İzmir’e taşınıyorsanız, ve ya İzmir ili içerisinde taşınma gerçekleştiriyorsanız öncelikle taşımacılık konusunda iyi bir araştırma yapmalısınız. Atasun, kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşır. İzmir en iyi nakliye firması olarak beklentilerinizi karşılamaktayız. Gözünüz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Taşımacılık faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Hakan Gerekli 26 Nisan 2019 11:02 CEVAPLA

    Atasun nakliyat ile ilk kez güzel ve sorunsuz ev taşıdım.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım