• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,135 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüsnü AKÇAY
  • ADRES: SARAYLAR MAH. DEMİRCİLER CAD. 464 SK. SUBAŞIOĞLU İŞHANI NO:4 DÜKKAN NO:47 MERKEZEFENDİ/DENİZLİ
  • TELEFON: 0 (544) 775 2598
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

DENİZLİ AKÇAY BİO ENERJİ HÜSNÜ AKÇAY 0544 775 25 98
Bi̇oenerji̇ üzeri̇ne
Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.
Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye sebep olmaktadır…
Sinir sistemimiz, doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmış olduğundan, dengenin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. Ne yazık ki, yaşadığımız ortam (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız (aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir.
Bu aşamada; bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralma, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikayetler belirmeye başlar. Meydana gelen bu rahatsızlıkların ana nedeni, vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır.
Bioenerjiyle, bu dengesizliği tekrar normal hale getirebilmekteyiz. Bioenerjimizin dengede olması, sadece rahatsızlıkların kısa sürede şifa bulması için değil, aynı zamanda olabilecek rahatsızlıklardan korunmak için de gereklidir. Bioenerjinin amacı, enerji kanallarındaki tıkanıklıkları ortadan kaldırmak ve enerjinin doğal akışını tekrar sağlamaktır. Bu şekilde sağlanan denge tamamen doğal olduğu için, yan etkisi söz konusu değildir…
Vücudumuzdaki bioenerji dengesini düzeltebilir, yıllardır içimizde birikmiş olan sinir, öfke, korku, takıntı, üzüntü v. gibi duyguları zararsız hale getirebiliriz. kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmamız (dengesiz beslenme, sigara, alkol); toksinlerimizden arınmamız (hücresel yaşlanma), enfeksiyon, tümör, polip, ödem, selülit) yine bioenerjimizin dengede olmasıyla mümkündür. Keza bağışıklık sistemimizin en üst düzeyde olması bu sayede gerçekleşmektedir.
Bioenerji dengemizin en az 6 aylık aralıklarla dengelenmesi koruyucu sağlık açısından büyük önem taşımaktadır…
Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi diyoruz…
Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir. Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir. Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.
Bioenerji tüm hücreleri canlandıran bağışıklık sistemini güçlendiren, metabolizmayı ve hormonları hızlandıran içsel bir enerjidir.
Bio enerjjinin iyi geldiği hastalıklar;
negatif enerji temizleme
pozitif enerji yükleme
sinüzit
masaj
migren
prostat
bel boyun fıtığı
sırt ağrıları
diz bacak ağrılarıdır.
bio enerji sağlıklı yaşam enerjisidir. Denizli akçay bio enerji ile el değmeden ağrılara son ilaçsız iğnesiz ameliyatsız tedavi yapılır. Denizli AKÇAY BİO ENERJİ ile diz ağrılarınızdan bel ağrılarınızdan sırt ağrılarınızdan rahatlıkla kurtulun. eğer rahatsızsanız, iğne ve ilacı düşman gibi görüyorsanız çözüm adresiniz DENİZLİ AKÇAY BİO ENERJİ.Denizli Akçay Bio Enerji ile hayatınızı ve ruhunuzu yenileyin Yaşamınızı kaliteli hale getirin.

İlgili Terimler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

denizli denizli psikolog

Denizli Psikiyatri

denizli web tasarım