• info@googlefirmarehberi.com
  • 0(212) 706 19 58

ADA SOLAR Güneş Enerjisi Doğal Gaz Ve Kalorifer Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,590 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat TOPRAK
  • ADRES: Çaybaşı Mah.Kozluk Cad. No:230 Erenler/SAKARYA
  • TELEFON: Ödeme Yapmadı
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Adasolar disiplini, deneyimli kadrosu, yaptığı işi benimsemesi, Güneş Enerjisi Kalorifer ve Doğalgaz sektöründe tecrübesi ve önüne çıkan zorluklara çözüm bulması ile, geriye değil ileriye bakarak, çözüm ortaklarının tam katılımını sağlayarak büyümeyi 18 yıl içerisinde kendine ilke edinmiştir.
Adasolar kuruluşundan bugüne, takipçisi olduğu ilkeleri;
Geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi, günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek, rekabet gücümüzü ve verimliliğimizi artırmak,
Müşterilerimizin memnuniyetinin devamlılığını sağlamak için, ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılayarak, müşterilerimizin çözüm ortağı olmak,
Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalite seviyesini artırmak,
Tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak, kaliteli hammaddeleri uygun fiyatta temin etmek,
Kaliteyi bir araç olarak değil, bir anlayış ve bir yaşam tarzı olarak benimsemek ve uygulamaktır.
Adasolar Güneş enerjisi, kalorifer kazanı ve doğalgaz olarak sizlere doğal, temiz ve ucuz bir enerji kaynağı olan güneşi kullanan sistem çözümleri sunuyoruz. İmalattan montajına kadar her aşamada kaliteyi ve güveni sunuyor olmamız da bu doğal enerjiyi kullanırken daha rahat ve huzurlu olmanızı sağlıyor. Kalorifer ve kalorifer kazanında kalite arıyorsanız adres Adasolar. Hem doğan faydalanıp hem de doğal kalabilirsiniz .Çevre dostu ,sağlıklı enerji Adasolar güneş enerjileri ile mümkün. Kaliteli ve uygun fiyata hizmet istiyorsanız Ada Solar Güneş Enerji sistemlerini arayın. Güneş enerjisi, kalorifer, doğal, güneş enerjisi bakım ve onarım, ısıtma sistemleri, su arıtma sistemleri, su tesisatı ve sıhhi tesisat, petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer temizliği gibi birçok hizmeti uygun fiyata size sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ali Çelik 4 Haziran 2020 09:09 CEVAPLA

    Ben Ardahan Göle’de ikamet ediyorum. Göle’de Ada Solar Güneş enerjisi satın aldım. Akif adlı kişi satıyor firmanızın ürünlerini. Güneş enerjisinin arızalarına servis göndermediği gibi servis istiyorum diye bu şahıs tarafından ağır hakaretlere maruz kaldım. Eğer ciddi, kurumsal bir firmaysanız bu kişinin firmanıza verdiği zararı biliyor olmalısınız. Bu şahsın ürünlerinizi satmasına izin vermemelisiniz. Saygılarımla.